Ziemassvētku brīvdienas aizvadītas aktīvi

No 23. līdz 26. decembrim biedrība devas uz 10 izsaukumiem.

23. decembrī plkst. 01.56 saņēmām izsaukumu par degošu kokapstrādes uzņēmumu Siguldas novada, Krimuldas pagastā. Uz notikumu nekavājoties reaģējām ar 3 autocisternām un 7 ugunsdzēsējiem. Notikuma vietā ieradāmies vienlaicīgi ar Siguldas VUGD ugunsdzēsējiem un kopīgi uzsākām dzēšanas darbus. Dega dzelsbetona angāra gala siena, kas apsista ar dēļiem un šīferi. Konstatējot ka nepieciešama piekļuve ēkai, vienu no BUB autocisternām novirzījām pie ēkas durvīm, līnijas padošanai iekšā ēkā. Tika atlauztas ēkas durvis, iekļūstot tajā, sagatavota dzēšanas līnija un uzsākti dzēšanas darbi. Paralēli tam no ēkas tika iznesti vairāki gāzes baloni. Notikuma vietā pēc tam ieradās arī Krimulas BUB.

No plkst. 13.30 līdz plkst. 17.00 sniedzām atbalstu pašvaldībai, Siguldā, Noliktavu ielā, kur bija nepieciešams atsūknēt ūdeni no blakus esošā grāvja, jo tas skalojās pāri ceļa brauktuvei apdraudot blakus esošos īpašumus. Notikumā iesaistījās 2 autocisternas un 4 ugunsdzēsēji.

Plkst. 14.00 veikti ūdens atsūknēšanas darbi Siguldas novada, Inčukalnā, kur ūdens bija appludinājis dzīvojamās mājas pagalmu un pagrabu.

Plkst. 15.13 tika saņemts izsaukums par kritušu koku uz elektrības vadiem Siguldas novada Krustiņos. Uz notikumu reaģējām ar autocisternu KAMAZ un 2 ugunsdzēsējiem. Ierodoties notikuma vietā uzsākta elektrolīnijas atbrīvošana.

Plkst. 22.28 saņēmām izsaukumu uz Ropažu novada, vangažiem, kur pamestas skolas teritorijā deg garažas. Ierodoties notikuma vietā konstatējām ka apm. 20m2 platībā deg garažas ēkā esošie atkritumi, bet viss ēku komplekss ir pilns ar bieziem dūmiem. Uzsākta ugunsgrēka dzēšana. Veikta ēkas apsekošana un durvju / logu atvēršana darbam izamntojot arī saspiesta gaisa elpošanas aparātus. Veicot degošās telpas saistīto durvju atvēršanu, telpas vēdināšanai, atrasti 2 gāses baloni kas iznesti no ēkas. Pēc tam notikuma vietā ieradās VUGD un kopīgiem spēkiem veikta ugunsgrēka likvidācija. Uz notikumu reaģējām ar 3 autocisternām un 9 ugunsdzēsējiem.

25. decembrī plkst. 13.20 veikta nolūzuša koka novākšana no autoceļa A2, Inčukalna pagasta Krustiņos, bet pēc tam veikta automobiļa izvilkšana no grāvja pie Kļavām, uz ko reaģēja Inčukalna postenis. Savukārt plkst. 14.24 saņemts izsaukums Mālpils postenim, kur uz autoceļa P3 veikta nolūzuša koka novākšana.

26. decembrī plkst. 01.13 saņēmām izsaukumu uz Allažu pagasta Egļupi, kur pilnā platībā dega dārza mājiņa. Notikuma vietā ieradāmies vienlaicīgi ar Siguldas VUGD ugunsdzēsējiem. Uz notikumu reaģējām ar 4 autocisternām un 10 ugunsdzēsējiem. Veikti ugunsgrēka dzēšanas un likvidācijas darbi.

Plkst. 22.59 saņēmām izsaukumu uz Siguldas novada Krimuldas pagastu kur ar atklātu liesmu dega saimniecības ēka. Uz notikumu reaģējām ar 4 autocisternām un 11 ugunsdzēsējiem. Ierodoties uzsākta ūdens piegāde un ugunsgrēka dzēšana kopā ar VUGD. Dzēšanas darbus apgrūtināja pārmitrinātais piebraucamais ceļš, pa kuru smagajai tehnikai bija problēmas pārvietoties. Izmantojot biedrības rīcībā esošo autocisternu viņčas tika atbrīvota biedrības tehnika, savukār izmantojot autocisternu KAMAZ atbrīvotas VUGD autocisternas.

Mūsu brīvais laiks – Jūsu drošībai!

Inčukalna BUB operatīvais izsaukumu nr. 27300112!

Atstāj Komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *