08.08.2023. biedrība devās uz 6 izsaukumiem

Plkst. 08.49 Inčukalna BUB Mālpils postenis reāģēja uz notikumu kur koks bija aizšķērsojis Reģionālā autoceļa brauktuvi. Brauktuve atbrīvota. Uz notikumu reaģējuši 2 ugunsdzēsēji.

Plkst. 09.34 saņemts izsaukums no 112 zvanu centra. Inčukalna postenis devās uz Ropaža novada Vangažiem, kur koks bija pārgāzies pār autoceļu. Brauktuve atbrīvota. Uz notikumu reaģēja 3 ugunsdzēsēji un autocisterna Magirus.

Plkst. 09.59 no 112 zvanu centra tika saņemts vēl viens izsaukums, par nolūzušu koku uz elektrības vadiem Ropažu novada Garkalnē. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka krītošā koka zari karājas kabelī un ir nolausts elektrības stabs. Bīstamie koki nozāģēti, līnija atbrīvota no staba, stabs novietots ceļa nomalē, elektrolīnija piesieta pie blakus esošās laternas un papildu drošībai vadam uzsieti norobežojošās lentas pušķi. Uz notikumu reaģēja 3 ugunsdzēsēji un autocisterna Magirus.

Plkst. 10.23 no 112 saņemts izsaukums par kritušu koku Cēsu novada Straupes pagastā. Ceļā uz notikuma adresi brauktuve atbrīvota no vairākiem kritušiem kokiem. Uz notikumu devās 2 ugunsdzēsēji no Inciema posteņa.

Plkst. 19.03 saņemts vēl viens izsaukums par kritušu koku uz elektrības vadiem Siguldas novada Allažu pagastā. Elektrolīnija atbrīvota no kritušā koka un tā zariem,un tā palikusi neskarta. Uz notikumu reaģēja 2 autocisternas (Inčukalna un Mālpils postenis) un 6 ugunsdzēsēji.

Plkst. 19.20 Inčukalna BUB Mālpils postenis devās uz vēl vienu notikumu, kur bija nepieciešams brauktuvi atbrīvot no nolūzušiem kokiem. Uz notikumu reaģēja Mālpils postenis ar autocisternu GAZ 66, 4 ugunsdzēsēju sastāvā. Brauktuve atbrīvota.

Nelaimes gadījumā zvani 112!

Inčukalna BUB operatīvais izsaukumu nr. 27300112!

Mūsu brīvais laiks – Jūsu drošībai!

Atstāj Komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *